TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Katedra Zarządzania Projektami, Jakością i Logistyką

Nasza doktorantka laureatką Minigrantu PWr

Data: 26.04.2024

74 młodych naukowców ze Szkoły Doktorskiej PWr otrzymało w kwietniu 2024 r. minigranty na realizację swoich projektów w ramach I edycji konkursu przygotowanego przez Politechnikę Wrocławską. W gronie laureatów znalazła się nasza doktorantka mgr inż. Oksana Yakivets.

oksana.pngDofinansowanie można przeznaczyć na m.in. zakup aparatury, wyjazd naukowy lub szkolenia.

Mgr inż. Oksana Yakivets realizuje pracę doktorską pod opieką prof. dr hab. inż. Doroty Kuchty. Wygrany projekt „Identyfikacja metryk dla trudnomierzalnych czynników ludzkich negatywnie wpływających na realizację projektów badawczych” otrzymał dofinansowanie w wysokości 6000 zł.

Serdecznie gratulujemy!